תאגידי

רוב מומחי השוק מקבלים את העובדה שרמה ראויה לציון של מעמד זה הם תיאורטיקנים יחידים. הם סוחרים איומים להפליא ותמצאו באופן קבוע יותר בכיתה זו הימורים נגד התבנית מאשר בתוכה. ההכרה במה מתווכים הברוקרים העצומים (Non-Plugs) באמצעות דוח ה- COT מעניקה לנו מחשבה לגבי התבנית עבור מחלקת משאבים ספציפית. אנו יכולים להשתמש בדוחות אלה בכדי להבין את מה שעושה הכסף העצום בכמעט כל שיעורי הטבות. ישנם דוחות COT לספקולנטים ערכיים (פרוספקטים של מלאי), סוחרי פריטים (נפט וזהב) וסוחרי מזומנים (משמעותיים עבור מתווכי מט"ח ב- FX.).

דוח COT יכול לתת תובנה מה הם סוחרי מוסדות ענקיים עושה וזו שיטה מדהימה להבחין בדפוס. סוחרי מוצרים פונים מדי שבוע לדו"ח שוק לא שכיח, המקנה תצוגה מקדימה של המקומות של סוחרים מוסדיים עצומים ותאורטיקנים קטנים בכל שכבת לקוחות פוטנציאליים. נתונים אלה ידועים כאחריות דיווח על סוחרים או "דוח בונק" והם ניתנים על ידי הוועדה למסחר בחוזים עתידיים.

 

סוחרי Peradventure ארוכים באופן גורף או מרחיבים את עמדותיהם הארוכות, בשלב זה תהיה נטייה שורית לפרסום זה. כמו כן, במקרה בו הסוחרים מקצרים או מרחיבים את עמדותיהם הקצרות, בנקודה זו תהיה לנו נטייה דובית. לא כל המתווכים בדוח הם בעלי ערך שווה ערך. למעשה, שלושת סוגי הסוחרים, המומחים הפיננסיים ככלל מתמקדים בסוג אחד עם צרכים הדומים ביותר למתווך הבודד.