ICO

אחת השיטות הטכנולוגיות החדשות להרוויח כספים ממשקיעים פוטנציאליים כאשר חברות המתמזגות מעוניינות להיות ציבורית היא על ידי הוצאת / מכירת מניות באמצעות הנפקה (הנפקה ראשונית לציבור). כאן חברות מחלקות בעלות או חלק בחברה שלהן לצורך הזרמת הון לעסק. לעניין זה, הצעת מטבע ראשונית היא השימוש בקריפטוקרט למימון עסק. אז במקרה זה, זה תופס את מקומם של מניות חדשות בכך שהוא פועל כשווה ערך להנפקה במהלך מקור ההון.

מסמכי ICO משמשים כאמצעי מימון לקרנות והון ויכולים לבוא בדרכים שונות. חברה חדשה יכולה להחליט להמציא מטבע או אסימון חדשים, שירות חדש ולפתוח אותו להשקעה באמצעות ICO. המשקיעים הפוטנציאליים רוכשים את ההנפקה ומשלמים באמצעות אסימון דיגיטלי או מטבע FIAT. כתמורה להשקעה שלהם, המשקיעים הפוטנציאליים מקבלים אסימון מטבע (אסימון cryptocurrency) הספציפי בלבד ל- ICO. האמונה של המשקיעים שרכשו אסימון cryptocurrency זה היא שהערך המהותי בו יגדל בצורה חריגה לאורך זמן ממושך ולכן נותן תשואה טובה להשקעה הראשונית שלהם בחברה. משתמשים ב- ICOs במהלך הליך מימון קהל למימוש הון. ICOs משמשים לגיוס כסף בעיקר על ידי חברות סטארט-אפ של cryptocurrency. בכך הם יוצרים תוכנית הנקראת מפת הדרכים המכילה את צרכי הפרויקט עליו הושקע הכספים, ואז כמה כסף דרוש לפיתוח הפרויקט. במהלך השקת ה- ICO, משקיעים רוכשים בכסף קרוב הידוע גם כמטבע וירטואלי, למרות שיש אנשים שמתייחסים אליו גם כאסימונים שבמקרה זה דומה למניות של חברה הרשומה לעסקת הנפקה. אם עומד בסכום הדרוש לפרויקט, ההון שגויס לפרויקט משמש לפיתוח או ליזום סכמה חדשה במסגרת זמן מוגדרת.

על פי ההיסטוריה של הצעת המטבעות הראשונית, מכירת ICO הראשונה הייתה בשנת 2013. מכירות ICO הפכו פופולריות יותר בשנת 2017 כמו לפני אותה אמצע השנה, לפחות 18 אתרי אינטרנט השתמשו ב- ICO. בסוף אותה שנה גויסו פי 40 יותר מההון שגויס בשנת 2016 למרות שזה היה הרבה פחות ממה שגייסו ההנפקות שהיוו רק קצת יותר מ -2%. באופן כללי מכנים ה- ICO כנתח של אינטרס בעלות בגוף עסקי.

 

היו כמה תלונות על המצאת ה- ICO. זה בא לידי ביטוי כי ה- ICO משמש גם לפעילות הונאה כמו תוכניות משאבה והזרקה והונאות אינטרנט. למרות שהוא עדיין משמש לעסקים לגיטימיים כמו גיוס תרומות, עסקאות מימון תאגידי, ועדת האבטחה והחליפין הודיעה לציבור הרחב כי הרמאים מעכשיו 'מדברים' 'את הערך המהותי של ICOs במטרה לייצר ריבית כדי להעלות שווי המטבעות ואז, באמצעות ידע פנים, מוכרים את המטבעות ברווח. כמו כן, בעלי העניין העיקריים בענף ההשקעות הזהירו כי ICOs רבים הם בעלי סיכון גבוה ויכולים להיות ספקולטיביים מאוד ובכך יובילו לתרמית גדולה.

בהתחשב בסוגיית האפשרות של הקריפטו הועברה ממדינה למדינה בקלות ללא מגבלות שיפוט, הרשויות המרכזיות התקשו לפקח על התנועה והחזקותיו של cryptocurrency. זה הוביל למדינות ליישם מדיניות כיצד לווסת בצורה הטובה ביותר את השימוש בקריפטו בעסקאות בינלאומיות. בכך, ישנם שני סוגים של קריפטו רגולטוריים שהם: אסימוני שירות וטכני מגובים לנכסים. אסימון השירות מאפשר למחזיק להחליף אותו בשירות או טוב בעתיד כמו ביטקוין מכיוון שהם בעלי ערך לא מבוטל. אסימונים מגובים בנכס הם נכס בסיס שעליו יכול המחזיק לייחס ערך. במקרים רבים, חובה כי רגולציה המגובה של הנכסים דורשת אישור ואישור רגולטורי לפני השימוש שלא כמו אסימוני השירות שאינם דורשים רגולציה במדינות רבות. זה מקשה על מנועי הקריפטו לנתח ולעקוב אחר המדינות בהן נמכרים או נקנים אסימונים.

ה- ICO הוא המגמה הגדולה ביותר האחרונה בקריפטו, שכן היא משמשת בעיקרון בפרויקט blockchain המתפתח לאמצעי מצליח לגייס כספים לפיתוח פרויקט חדש.

בהמשך לתחזיותיהם של מומחי קריפטו, עתידם של ICOs מקווה להכניס השפעה רבה עוד יותר לחלל הטכנולוגי שכן היו תחזיות כי ייאכפו תקנות לצד מסגרת ICO חוקית. זה יוביל למגוון רחב של שינויים בלתי צפויים. אם המסגרת החוקית הזו לא מיושמת במהירות, הנפקות עלולות לתפוס את מקומן של ICOs שיאפשרו לקרנות גידור להצטרף לעולם הקריפטו.

כמו כן, אם קיימת מסגרת משפטית מרשימה, הערך של ה- ICOs יעלה וזה יביא ל- ICOs רווחיים יותר. חבילת ה- ICO שלנו לפיתוח ERC20 ו- ERC721 כוללת מחיר התחלתי של 249,000 $ ויכול להיות בהתאמה אישית לחלוטין על בסיס הצורך שלכם.