חוקיות

יש לנו תהליך פשוט של שלבי הפעולה שלנו. כל דלת פתוחה שאנו מגלים עוברת התקדמות של "ארגזים". כאשר הוא עובר על כל פח הוא חווה התקדמות של בדיקות. אם הוא עובר שלב אחד, הוא עובר לארגז הבא, אם הוא לא, אנו משליכים אותו. הקבוצה שלנו תנתח כל רכיב במטבע דיגיטלי והנוהל בו אנו משתמשים הוא פשוט. לנו ולמשתמשים קל להבין מה יש בכל ארגז בכל עת. אתה יכול לעקוב אחר הליך המנהיגות הבסיסי שלנו, או שאתה יכול להסתבך מבחירות המיזם שלנו. זה לגמרי תלוי בך.

יש לך שליטה מלאה על הבמה הישירה שלנו. אנו מבינים שלא כולם הם מעצבי סולידריות המכירים שפות קידוד לא תקינות שממשיכות לרוץ ב- Orbit Blockchain. אם זה המקרה, אז איך מצפים מאנשים לדעת האם הקוד שמאחורי התחייבות אחרת הוא טוב? בנוסף לעובדה שאדם האנושי הממוצע איננו סביר להניח כי הוא אנליסט עסקי מוכן, כיצד יתכן שהוא מבין את התוצאות הכספיות של צורות כסף דיגיטליות עם דפלים קשים? (לדוגמה, ביטקוין) שאלה נוספת היא שמכיוון שלא כולם מהנדסי מחשבים אישיים, כיצד הם יבינו את ההשלכות של חישובי חישוב שונים? על מנת לענות על שאלות בולטות אפוא ולגלות דלתות פתוחות חדשות, רשת אורביט מסתכלת עליהם דרך מוקדים שונים. זה דורש קבוצה עם סידור יכולות רב ממדי.

 

קבוצת רשת האורביט מורכבת מהנדסים, מומחי blockchain, מומחים פיננסיים, מתמטיקאים, MBA ופורצי דרך. התקופה בה אנו חיים כעת היא תקופה בה יש קידום רב סביב מטבע דיגיטלי. באולפן המיזמים שלנו אנו רואים הרבה מאוד עלויות קריפטו נפוחות. אנו רואים במקרים רבים גם את השוק עצמו לאחר שאנשים מכירים בכך שהם מכניסים משאבים לנייר לבן שהם לא הבינו לחלוטין. כל הדברים נחשבים. ביטקוין ו- Ethereum הם מקרים יוצאי דופן של מיזמים הדואגים לנושאים אמיתיים ענקיים. אלה סוגים של פעילויות שאנו מחפשים. אלה הן החברות בעלות הפוטנציאל הגדול ביותר לפיתוח מסוכן לטווח ארוך. אנו שוקלים ללא הפסקה להחזיר כסף שהושקע והיבטים פיננסיים ראשוניים. יש המון התחייבויות שלא ישרדו את כיס האוויר. ברשת אורביט אנו מחפשים משימות שיכולות לעמוד בניסיון הזמן.