רמזים לאבטחה

בהתחשב בפופולריות הגוברת של cryptocurrency, יש צורך כי פעולות אבטחה נועדו לאבטח את תיקי ההשקעות והארנקים שלנו בטוחים, מכיוון שהיו תקיפות ספציפיות נגד כמה מחזיקי cryptocurrency וארנקי קרנות. Cryptocurrency הפכו פתוחים יותר ופגיעים להתקפות כעת יותר מתמיד. אם תותקף, כל הכספים שלך יאבדו שכן לרמאי אינטרנט תהיה גישה לארנק שלך וייתכן שלא תוכל לשחזר את הכספים שלך עוד. כדי להתרחק מהונאים והאקרים באינטרנט וכדי לשמור על אבטחת ההשקעות והארנקים שלך ב- cryptocurrency, אנא בצע את הצעדים הבאים.

1. אבטח את המחשב האישי שלך

זהו הצעד הראשון ביותר להישאר ללא פריצות. כאן, עליך לעדכן במודע את חומת האש שלך ואת חומת האש הממוחשבת כדי להגן על עסקאות cryptocurrency שלך. כאן איננו מניחים כי אבטחת המחשב מתעדכנת, עלינו לבדוק ברציפות שכן לוקח רגע אחד של פגיעות כדי שנפרץ את המחשב האישי שלך. כמו כן, תוכל לשקול התקנת מערכת ההפעלה המעודכנת ביותר.

כמו כן, שקלו להחזיק מחשב ייעודי למסחר cryptocurrency. פירוש הדבר שיש ברשותך מכשיר אחד המשמש אך ורק למטרה זו - מכירת וקניית cryptocurrency. זה מצמצם את הסיכון לפגיעות למינימום האפשרי מכיוון שעלול למחשב רב-תכליתי להידבק בנגיף המחשב בגלל המגוון הרחב של תוכנות יישומים המותקנות בו.

כמו כן, וודא שלא כניסה לחשבון הקריפטוקוס שלך בחשבון Wifi ציבורי מעולם. אפילו יחסית להאקרים חובבים קל יחסית לשלוח מנות נתונים לחיבורי Wifi ציבוריים ולאסוף מידע דרך הנתבים שלהם. האקרים חובבים אלה משתמשים ב- Keyloggers העוקבים אחר מפתחות האתרים בהם ביקרו.

2. הפוך את הסיסמאות לקשות ומורכבות יותר לפריצה

לאחר השקעה של טונות של כסף בחשבונות cryptocurrency, הסיסמאות המשמשות לאבטחתן אסור להתעצל ששום רמאי אינטרנט חכמים יכול לפרוץ. צור סיסמאות חזקות עם מינימום 15-20 תווים כולל אלפבית, מספרים, סמלים, בשני אותיות קטנות וקטנות. הסיסמה של ארנק קריפטו רב מיליוני דולר צריכה להיראות כמו שטויות כאילו ההיגיון הזה מתנהל, הסיסמה הופכת לבלתי מורגשת ובלתי מובנת על ידי רמאי אינטרנט.

3. הצפן את הנתונים שלך

זה כרוך בשימוש בתוכנת הצפנה לשמירה על ארנקי ה- cryptocurrency שלך. כאן מיושמת תוכנת הצפנה בשכבה כפולה במטרה יחידה להקשות על פריצתה בצורה קיצונית. תוכנות אלה מאפשרות למשתמש להגן על הכוננים הקשיחים המוצפנים והבלתי חדירים להפרצה במקרה שנגנב.

4. היה זהיר באימות נייד

קל יותר לבחור באפשרות אימות סלולרי מכיוון שאתה תמיד עם המכשיר הנייד שלך. הבעיה כאן היא שהאקרים ופושעי סייבר ממציאים באופן עקבי דרכים חדשות לעקוף או אפילו לחטוף את מספר הטלפון שלך, כך שהם מקבלים הוראות לשחזור הסיסמה שלך. כל מה שהם צריכים לעשות זה להעביר את פרטי הקו שלהם והם יהיו עם כל המידע שלך. אז, עשה את הדבר החכם והורה למוביל הטלפון הסלולרי שלך לעולם לא לנווט את הקו שלך ולהשבית את העברת השיחות. אם עליך להירשם לשירותים ואינך רוצה להשתמש במספר שלך, ישנן מספר אפשרויות כגון מספרי סקייפ, פינגר ו- Google Voice.