STO

בהתחשב בקבלה רחבה של ICOs כאמצעי חלוקת מניות בחברה באמצעות קריפטו, גברה החשש מפני היעדר מסגרת רגולטורית המנחה את השימוש ב- ICOs כאשר חברות מתכוונות לגייס הון. כתוצאה משיטפון מוגבר של ICOs הונאה, רבים החלו לקרוא לחוקים ותקנות. כללים ותקנות אלה כוונו בעיקרון לדבר אחד, שהיה הגנה על המשקיע. עם זה, עלינו לנתח את ההגדרה.

אבטחה:ב- blockchain, ביטחון נחשב כאן כמכשיר פיננסי שמשתמש גורם עסקי בגיוס הון. בתמורה לרכישת נייר ערך, המשקיע מקבל זכויות מסוימות מהמנפיק. במקרים של הנפקת אג"ח, המשקיע מקבל ריבית על קרן האג"ח.

בבלוקצ'יין, ניירות הערך המסומנים עושים כמעט את אותו הדבר כמו ניירות ערך מסורתיים כמו שמחזיקים בניירות ערך אסימון מקבלים אמירה בתהליך קבלת ההחלטות של חברה שכן יש להם גם חלק לא מבוטל מרווחי החברה.

 

זה שצוין לעיל היה הסיבה העיקרית לכך שקברניטי התעשייה החלו לשנות פרספקטיבה ולהתמקד בהנפקות האסימון הביטחוני. הם הבינו את התנודתיות שהייתה מחוברת למס הכנסה וכמהה למערכת blockchain ריכוזית מאחר שהם מאמינים כי הדבר יאפשר פיקוח רגולטורי ובדיקת נאותות אשר יסייעו למתן את הסיכון.

STO מציעה גישה לאסימוני ניירות ערך בניגוד לאסימוני כלי עזר. הוא מגובה בנכסים מוחשיים פיזיים והוא מייצג חלק ממניות מניות החברה בכפוף למסגרת חוקית של תקנות ממשלתיות, בדומה לשוק המניות. למשקיעים מעוניינים אשר רוכשים מניות STO יש זכות בעלות על אינטרס בנכסי החברה וההכנסות שלהם, שלא כמו אסימוני השירות בהם היו מקבלים למשקיעים "שובר פדיון" בלבד לשירותים בעתיד. לפני שתוכלו להשקיע ב- STO, עליכם להיות בטוחים כי:

1. זו השקעה במיזם עסקי

2. אתה משקיע חלק ניכר מכסף או נכסים.

3. יש רווח צפוי שייגזר מההשקעה.

STO היא טכנולוגיית הבלוקצ'יין הגדולה הבאה שמשתלטת על הענף מכיוון שהיא מציעה יותר ביטחון והיא פתוחה לרשויות הרגולציה, כמו גם שהיא תקינה מבחינה משפטית ולא ניתן לטעות בה כפעילות הונאה. בהנפקת STO אתה מקטין את סיכון ההשקעה שלך עם בעלי הון סיכון ומשקיעים ממוסדים, הסיבה העיקרית היא שמודל תגמול הסיכון שלהם נמוך בהרבה מהארגונים המובנים הרגילים. STO רשומה בוועדת ניירות ערך וחליפין (SEC) והם מנצלים את הפטורים האמורים במעשה.

ארגז המוח של POLYMATH, סטארט-אפ blockchain הביא את הרעיון של STOs. הרעיון היה להשיג תשומת לב במהירות מכיוון ששוק המקור להון זקוק לפיתרון טוב יותר בשוק וה- STO סיפק פיתרון משופר יותר לעומת ICOs. פולימאת פותרת את בעיית "ריכוזיות הנתונים" על ידי סיוע לחברות להמציא אסימוני ניירות ערך משלהן. פרוטוקול זה העניק הרשאת גישה לכל כתובת קריפטו אשר עמדה בדרישות הדרושות להשקעה בהנפקת אבטחה. הגבלות אלה חיזקו את אמון המשקיעים בהנפקה של האבטחה.

התקנות הגנו על זכויותיו של משקיע והפסיקו גורמים עסקיים שלא היו יעילים להבטיח הזדמנות השקעה שכמעט ודאי תביא להפסדים שנבעו מהשקות ICO זדוניות. חברות STO פותרות את כל הנושאים הנובעים מתקנות הכופות על גופים עסקיים לחשוף מידע מספיק אודות הפרויקטים והעובדים שלהם. התקנות הופכות את הקריפטו לבטוח ומאובטח על ידי הקפדה על המשקיעים שלא יתקלו בניסיונות הונאה של רמאי אינטרנט.

STOs קיימא מאוד ועם הגבלות אבטחה שנפתרו, צפויים משקיעים פוטנציאליים להשתמש ב- STOs לעתים קרובות יותר מכיוון שזה יגייס יותר הון ממטבעות קריפטו כמו Ethereum וביטקוין. כמו כן הדבר מביא ליותר נזילות בשווקי הקריפטו, מכיוון ש- STO מעדיפים להחליף מסחר ו- ICO רגילים. יותר תזרים הון פירושו ש- STO טובים יותר להיות מטבע בר-קיימא שישמש ברציפות לפעילות מסחרית.

אף כי ברגע זה נראה כי אין שוק משני תפעולי קונקרטי להחלפת STOs, אך קיימת התפתחות אשר נמצאת בשלב התכנון. חילופי STO ידרשו את שירותיו של מתווך שיחולו על פי חוקי רגולציה קשים, כולל איזה חלק מהכסף שייקח עבור שירותיו בצורה של עמלה, אחזקת חשבונות והגשה שנתית.

לפיתוח STO שלנו יש מחיר התחלתי של 449,000 $ ויכול להיות בהתאמה אישית לחלוטין על בסיס הצורך שלך.