שילוב מערכת

Cryptocur מטבעות קיימים כבר לא מעט זמן והיו להם זמנים של עליות וירידות אך עדיין הם הצליחו לנהל ריצה מוצלחת בגלל הסכמתה הנרחבת. נכסים דיגיטליים כמו ביטקוין ואתרום משמשים כיום כמטבעות חלופיים לרכישת סחורות ושירותים. למרות שעדיין קיימות מספר בעיות המובילות לאימוץ מלא של הקריפטו כאמצעי להחלפת ערך, ישנם נקבעים שנקבעו כדי לפתור את הבעיות שביניהן זמן עסקה ארוך ועלות ליציבות מחירים. מרבית המכשולים הללו הובילו כעת לשילוב של תשתית תשלום cryptocurrency לטונות של מכשירים ניידים, מחשבים שולחניים וטאבלטים.

בענף המסחר המלא בחנויות עצירות מקוונות ובקניונים, עלו חששות כי נטישת עגלת המשתמשים הייתה במגמת עלייה ככל שאנשים החלו את תהליך הקניות, אולם למעלה מ- 46.1% מהקונים הפוטנציאליים בפלטפורמות הללו נוטשים עגלות והזמנות פוטנציאליות ב שלב התשלום. זאת, על פי סקר מקוון בנושא נטישת עגלת הקניות מכיוון שההתנהגות הולכת וגוברת בעיקר בקרב משתמשי פלטפורמות ניידים ושולחניים. עם כניסתו של זה, נוצר קונסורציום אינטרנטי העולמי כדי להקל על תהליך התשלומים, מהיר ובטוח יותר באינטרנט. זה יביא לשיפור הדדי יותר בין קונה למוכר וגם יציע חוויית קופה משופרת עבור משתמשי חנויות מקוונות, תוך התייחסות מיוחדת למשתמשים במכשירים ניידים. W3C סיפק תקנים שסיפקו אוטומציה טובה יותר וחוויית משתמש. היא קיוותה לפשט את תשתיות התשלום באינטרנט עובדות באופן משמעותי עם הדפדפנים הידועים הטובים ביותר (ספארי, אדג ', פיירפוקס, כרום) וצוות המפתחים המקדימים שלהם כדי להוסיף ערך לתכניות בקשות התשלום הדיגיטליות, בין היתר, לייעל את זרימת התשלומים שבעקבות זאת זמן צפוי להפחית משמעותית את אחוז הנטישה של עגלת הקניות. "

 

הכללת טכנולוגיית blockchain לתשלומי אינטרנט היא צעד משמעותי באימוץ נכסים דיגיטליים כאמצעי של עסקאות. מכיוון שכעת ניתן להשתמש ב- cryptocurrencies כדי לשלם עבור סחורות ושירותים ישירות מחנות מקוונת באמצעות ממשק API של מטפל בתשלומים. כמו כן, האינטגרציה העיקרית היא המאפשרת כלים לדיווח על עסקאות סוחר כדי לאתר את המכירות. הליך התשלום נותן גישה למשתמשים לעבור שלבים קטנים ופשוטים במהלך תהליך הקופה ולשלם באופן מקוון באמצעות יעדי בחירה באפשרויות קריפטו הנתמכות על ידי מנהל הפלטפורמה. מלבד הפעם הראשונה, כאשר יש צורך להזין את הנתונים הביולוגיים שלך כמתבקש מהאתר, ממשק ה- API לתשלום שומר את המידע שלך בדפדפן כדי לאפשר תשלומים מאובטחים.

כמו כן, עם שילוב הקריפטו במרחב הקניות המקוון, פותח לוח מחוונים לדיווח על תשלומי סוחר כדי לעקוב אחר מצב התשלום. ה- MPRD מספק נתונים המתייחסים לעסקאות מכר שנעשו באמצעות קריפטו כמו גם יתרות החשבון החולפות. זה פותח באמצעות טכנולוגיית צומת הגדלה בין blockchain, העוקבת אחר אירועים מרובים ב- blockchain.

בסוף 2017, הייתה היכרות עם מטבע האמזונס שהיה בשיתוף פעולה בין אמזון לפלטפורמת קריפטו קיימת בשם Stellar. זה cryptocurrency אמזון שמטרתו לשנות את פני הקמעונאית הגדולה בעולם. נקרא באותה נקודה Amazon Cryptocur Currency. היו הרבה ספקולציות ביחס לאמזון שנכנסת לקידום שוק cryptocurrency כשהחלו לקבל מטבעות כאמצעי תשלום בפלטפורמה שלהם. כשמדובר בפתרונות חדשניים, אמזון אינה זרה בהתחשב בעובדה שהם הוערכו לאחרונה בסכום של טריליון דולר, כך שזרם הבלוקצ'יין מתמקד באפשרות למשתמשים לשלם עבור סחורות ושירותים תוך שימוש בטכנולוגיית הספרות המבוזרת שתוצאתה אופטימיזציה של שרשרת האספקה. . טכנולוגיית ספר ספר מבוזר משמשת ככוח המניע לתעשיית שרשרת האספקה ​​וכן ליצור מטבעות דיגיטליים מבוזרים להקלטת הזמנות, הגשמה ומעקב. על ידי הטמעת מערכת שרשרת אספקה ​​מבוססת blockchain, המותג אמזון יזכה לפופולריות רבה יותר, וזה יגדיל את המוניטין שלהם וישפר את היעילות והיעילות הכללית של שרשרת האספקה ​​שלהם. קריפטו מיושם היטב של אמזון מאפשר לקונים מקוונים לקנות מוצרים בשיעור בינלאומי מסדיר ומסיים כל אוויר של בלבול וגם תנודתיות של מטבע הכסף הקרוב.

 

מצטרפת לרשימה ההולכת וגדלה של חברות המשלבות טכנולוגיית blockchain היא ענקית המדיה החברתית, פייסבוק. פייסבוק נמצאת בתהליך הקמתו של cryptocoin cryptocurrency. הם משתמשים בגל הנוכחי של פלטפורמות התשלומים הדיגיטליות הבלתי מנוצרות כדי להקים תעשייה רחבה יותר של cryptocurrency שכן הנכס הדיגיטלי טוב יותר לאמצעים המסורתיים של תשלום עבור סחורות ושירותים. הטכנולוגיה מגיעה לשיא של תוקף ובמידה ו cryptocurrency ימשיך להשיג דריסת רגל בתאגידים גדולים מיינסטרים, השקעה ישירה יותר תהיה זמינה למשתתפים בתעשיית הבלוקצ'יין. בהתחשב בשילובם האחרון של טכנולוגיית הבלוקצ'יין בתעשיות ומערכות שונות, אימוץ התשלום הקריפטו לאחרונה בתעשיית הפורנו נראה מהלך טוב בהתחשב בחסותם המתמשכת. זה עשוי להפתיע גם, אבל עדיין יש הרבה עבודה שצריך לעשות. Cryptocurrency משמשת כיום כאמצעי הרשמה לתוכן למבוגרים, אם כי נראה שיש אימוץ נמוך מכיוון שרק כ -1% מההרשמות נעשות באמצעות קריפטו. זה לא מבשר טוב לשימוש בקריפטו בתעשיית Pornhub בעתיד. כדי להגדיל את אימוץ הקריפטו בעולם התוכן למבוגרים, יש תוכנית של גורמים רשמיים לשלב מערכת תמיכה הנקראת התמיכה PumaPay. זה יאפשר שימוש באסימונים ומטבעות מטבע לתעשיית התוכן למבוגרים בלבד.